0
0

کار گروهی همیشه بهتر است

519 بازدید
کار گروهی

کار گروهی با داشتن شریک یکی نیست !

شاید شما هم به ظاهر موافق این باشید که کار گروهی همیشه بهتر است

اما در واقع شنیدن ضرب المثل هایی شبیه” اگر شریک خوب بود خدا هم برای خودش شریک درست می کرد ” و یا جملات این چنینی که از تجارب افراد مختلف برگرفته می شود ، در ضمیر ناخود آگاه شما باعث شده که کلا دور کار گروهی و تشکیل یک تیم را خط قرمز بکشید . ما هم مثل خیلی از دوستانی که در ضمینه موفقیت فردی فعالیت دارند و توصیه می کنند تا حد امکان برای انجام کارها شریک نداشته باشید ، به شما پیشنهاد می کنیم از گرفتن شریک برای انجام یک کار پرهیز کنید ، اما به خاطر داشته باشید که این موضوع هیچ ارتباطی با تشکیل یک تیم و انجام کارها به صورت گروهی ندارد و بهتر است بدانید :

یکی از راهها برای بهتر انجام شدن کارها این است که ، آنها را به صورت گروهی انجام دهید .

هیچ کسب و کار موفقی نتوانسته بدون داشتن یک تیم خوب به موفقیت خود دست پیدا کند .

شما قادر هستید برای انجام کارهایی که می توانید به دیگران بسپارید یک تیم تشکیل دهید .

اما حس می کنم نیازی به کار گروهی ندارم .

حتی اگر یک موسس بزرگ ، یک کارآفرین بزرگ باشید ،

علاوه بر دانستن مزایای کار گروهی و ارزش آن در فعالیت‌های اقتصادی  ، باید همیشه اهمیت بازیکن تیم بودن را بدانید ، اصولن همگی ما در همه جوانب کار ، شراکت داریم و هر جور طرز فکر دیگری به این موضوع ، فقط باعث می شود به نتایج دلخواه نرسیم . این روزها بیشتر از هر وقت دیگری ، کار گروهی ، بخش جدا ناپذیری برای بقا و البته موفقیت است . باید همیشه این کلمه معروف را بخاطر بسپارید که ” ما ” در کار خیلی بهتر از ” من و آنها ” یا ” من و تو ” است . این طرز فکر به این علت است که شما بدانید حتی اگر انسان مشهوری باشید باز هم تمامی کارهای شما متعلق به خودتان نیست ، اگر مالک یک شرکت چند میلیون دلاری هم باشید باز هم باید در نظر داشته باشید که برنامه همه اعضای شرکت از جمله شما ، فقط برای خود فرد نیست .

در واقع هر چه طی سالهای زندگی با تجربه تر می شوید ، می فهمید که :

به ندرت ، کارهایی که انجام می دهید فقط به خودتان بستگی دارد .

 

هر زمان شما خودتان و گروه تان را یکی ببینید و برای موفقیت گروه تلاش کنید

یا در واقع ، موفقیت خود را در گرو موفقیت تیم خود ببینید آن وقت بقیه اعضا نیز متوجه هوش و ذکاوت شما می شوند

این یکی از تکنیک های جذابیت شماست .

به یک بازیکن گروهی تبدیل شوید 

سعی کنید همیشه یک بازیکن گروهی باشید ، می توانید در اکثر امور مانند مطالعه برای امتحان ، خلق ایده های جدید ، و …. از کار تیمی استفاده کنید . روحیه تیمی و گروهی داشتن خیلی مهم است و باید گفت تجربه هایی عالی برای شما خلق خواهد کرد . زنده نگه داشتن روحیه گروهی در زندگی شخصی و حرفه ای ، نتایج خوب و گاهی شگفت انگیزی دارد . در ضمن ، این که جزیی از یک گروه باشید ، خودش ، حس خوبی دارد . هیچ وقت ، قدرت گروه را دست کم نگیرید ، آن وقت ، شما بازیکن گروهی مشهور و قدرتمندی خواهید شد .

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://alefbayearamesh.com/?p=132
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
الفبای آرامش
آسایش در زندگی ما می تواند در حوزه های مختلف روابط ، سلامتی یا ثروت شکل گیرد ، اما آرامش یک چیز درونی است ، نکته اساسی رسیدن به آسایش در زمینه های مختلف این است که ابتدا باید بیاموزید به آرامش برسید و بعد به هر آنچه می خواهید می رسید . با بالا رفتن سطح آگاهی می توانید آرامش را در خود ایجاد کنید و از وابستگی به عوامل بیرونی رها شوید . در الفبای آرامش تمامی سعی ما بر این است تا شما را به واسطه روش های جدید آموزشی ، با نکات کاربردی آشنا کنیم و امیدواریم در راستای پیشرفت مردم عزیزمان گامی برداشته باشیم .
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کار گروهی همیشه بهتر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2  +  3  =  

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.